Gelecek Tasarım Programı

Hiç merak ettiniz mi, neden bazı kadınlar başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkarken, siz hâlâ istediğiniz yerde değilsiniz?

Belki de kendinize inanıyor ve çok çabalıyorsunuz ama yavaş sonuç alıyorsunuz.

Bu durumda muhtemelen; negatif inançlarınız, kısıtlı düşünceleriniz ve istedikleriniz için uygun olmayan zihin yapınız sizi engelliyor.

Böyle bir halden bir an önce kurtulmak istiyorsanız, başarılı olmanın ne kadar güzel olduğunu düşünmekten öteye geçerek, gerekli olan zihinsel yapıya hazırlanmalı ve uygun adımları atmaya başlamalısınız.

Eğer istediğiniz başarı ise; bu bir gecede ansızın gelmeyecektir. Bununla birlikte net ve uygulanabilir stratejilerle daha hızlı elde edilebilir.

Başarı bir süreçtir, süreci es geçip sadece düşüncelere odaklanırsanız, istediğiniz yere ulaşamazsınız. Yani başarılı insanları düşünerek, onları seyrederek veya dinleyerek çok yavaş yol alırsınız. Gidilecek yolun, ‘Sizce’sinin tanımına ihtiyacı vardır.

Gelecek Tasarım Programı, iş kadınlarının ya da iş kurmak isteyen kadınların, etkili inanç ve davranış geliştirerek, kendilerinin ve işlerinin geleceklerini tasarlamalarına destek vermek, böylece geleceğin bilinmezliği karşısında, daha esnek ve güçlü olmalarını sağlamak için hazırlanmıştır.

Bu program, bir eğitim ya da mentorluk programı değildir. Kişinin; güçlü sorularla, odaklanarak, belirsizliklere karşı strateji geliştirdiği bir farkındalık programıdır.

Mevcut potansiyelinize inanmıyor, sürekli şikâyet ediyor ve bahaneler üretiyorsanız: Bu program ‘Size Göre DEĞİL!’

Eğer;

  • Başarı ve Özgürlük sizin için önemli bir değerse,
  • Var olan potansiyelinize inanıyor ve ortaya çıkararak daha iyi bir kendiniz olmak istiyorsanız,
  • Zihninizde net bir gelecek planınız ve aksiyon adımlarınızın olması size güven veriyorsa,
  • Ve en önemlisi şimdiki kendinizi tanımaya açıksanız,

Bu program size göre olabilir.

Tüm başarılı ve yüksek performanslı insanlar, başarının zihinde başladığını anlamış ve zihinsel tasarımı, başarı yolunda güçlü bir araç olarak kullanmışlardır. Olimpiyat madalyası almış birçok sporcu, dünya tarihine adını yazdırmış liderler, bunun en güzel örneğidir.

Kısa yoldan değişim vadeden programlara inanmıyorum. İstekli olmaya, gerekenler için çaba sarf etmeye ve değer üretmeye inanıyorum.

Bu programla, tasarım adına bildiğim en etkili yöntemleri kullanarak, sizin hızlıca ilerlemenize destek vermeyi amaçlıyorum. Bununla birlikte, şu bir gerçek ki; kimse kimseyi değiştiremez!

Hayatta alacağınız sonuçlar size bağlıdır. “Gelecek Tasarım Programı” nın sonrasındaki hayatınızın inşası, sadece sizin ellerinizde…

Şimdi,

Geleceğinizi tasarlamak için hazırsanız

Başarı Hikayeleri
Programa katılanların başarı hikayelerini dinlemek ister misiniz?

Esra Hanımla çalışmak gerçekten çok ama çok destekleyiciydi.    (devamını oku)

Akjemal Allaberdiyava

Akjemal Allaberdiyava

Profesyonel Koç

Benlik, vizyon ve organizasyon sıkı bir çalışma ve harekete geçme meselesidir. (devamını oku)

Buğu Pala

Buğu Pala

Boo Pala London Kurucusu

Esra hanım ile Gelecek Tasarımı Programı`nı çalışmak hayatımda kazandığım en değerli (devamını oku)

Balsayat Jorayeva

Balsayat Jorayeva

Cafevista Hoboken

Sıkça Sorulan Sorular

Görüşmeler 8 hafta, haftada 1 saat , mümkünse aynı gün aynı saat olacak şekilde düzenlenir.

Gelecek Tasarım Programı’ İş kurmak veya mevcut işini ileriye taşımak isteyen psikolojisi sağlıklı kadınlar için.

Ücretsiz ön görüşme ile ihtiyacınızı tam olarak analiz edebilir, hem programın size hem de sizin programa uygunluğunuzu rahatça anlayabilirsiniz.

8 haftalık programı tamamladıktan sonra programdan memnun kalmazsanız paranızın tamamı (%100 ü) 2 iş günü içinde iade edilir

Programda herhangi bir görüşmeden sonra hangi taraf bırakma kararı alırsa alsın, o zamana kadar yapılan görüşmelerin ücreti alınır, kalan kısmı 2 iş günü içinde iade edilir.

en_GB