Yüksek Performanslı Koçluk

Eğer siz de koçluk eğitimini tamamlamış bir koçsanız ve;

  • Koçluk eğitimi aldım ama koçluğumu yeterli bulmuyorum,
  • Koçluğumdan emin olmak istiyorum,
  • Seans yaparken anda kalma, doğru soru sorma ve etkin dinleme gibi konularında tıkanıklık yaşıyorum,

diyorsanız, bu program size göre olabilir!

Koçluğunuzun kalitesi, koçluk alanların memnuniyetini ve tavsiyesini arttıran en önemli etkendir. Yüksek Performanslı Koçluk Programı; koçların kaliteli koçluk yapmasına destek veren bir mentorluk programıdır.

Profesyonel Koç olarak mentorluğun önemini, daha koçluk eğitimlerimi alırken fark ettim. Ve değerli mentorlarla çalıştım. Böylece koçluk mesleğine daha rahat ve öz güvenli olarak, hızlıca adım attım.

İlerleyen yıllarda, tıkanıklık yaşadığım konularda eğitim alarak ve okumalar yaparak gitmenin uzun bir yol olduğunu ve eksiklerimi göstermediğini anlayınca, mentorluk almaya devam ettim. Bu, kısa zamanda istediğim noktaya gelmemi sağlağı gibi benden koçluk alanların memnuniyetini de arttırdı.

ICF‘in bireysel olarak PCC (Professional Certified Coach) unvanıyla akredite ettiği ve yaklaşık 423 kadınla, 2500 saatin üzerinde koçluk deneyimi olan bir koçum. Edindiğim tüm tecrübelerimi, koçluğunu ileriye taşımak isteyen koçlarla paylaşmak için bu programı tasarladım.

Programla;

  • Kendinizi KOÇ kimliğinde tanıyacaksınız, böylece koçluğunuzun güçlü ve gelişime açık yönlerini bilerek yola çıkacaksınız.
  • Koçluğunuzu etkili yöntemlerle güçlendirerek, seans yaparken kendinizi öz güvenli hissedeceksiniz.
  • Doğru soru sorma, anda kalma ve etkili yöntemler kullanmada ustalaşacaksınız.

Nerede eksik olduğunuzu tam bilmeden, eğitimden eğitime koşarak, aylarca kitap okuyup, özet çıkararak ne kadar hızlı sonuç alabilirsiniz?

Eğer siz de deneyimli bir koçun gözünden koçluğunuzu dinlemek, neleri bilmediğinizi fark etmek, yeteneklerinizi geliştirmek ve böylece koçluk yaparken kendinizi daha rahat ve emin hissetmek istiyorsanız, bu programa katılabilirsiniz.

Daha kaliteli koçluk hizmeti sunmak istiyorsanız,

Başarı Hikayeleri
Programa katılanların başarı hikayelerini dinlemek ister misiniz?

Yaklaşık 3 sene önce koçluk yapmaya karar verip eğitimimi tamamladıktan (devamını oku)

Deniz Gönüllü

Deniz Gönüllü

Profesyonel Koç

Hayatımda en büyük tutkumdan biri her ne yapıyorsam, yaptığım iş de başarılı olmaktır. (devamını oku)

Sevil Akdede

Sevil Akdede

Öğrenci Koçu

Koçluk eğitimini tamamladım bununla birlikte bir şeyler eksik gibi hissediyordum. (devamını oku)

Aişenur Kaya

Aişenur Kaya

Profesyonel Koç

SIKÇA SORULAN SORULAR

Görüşmeler 6 hafta, haftada 1 saat , mümkünse aynı gün aynı saat olacak şekilde düzenlenir.

Koçluk eğitimlerini tamamlamış ,Koçluk konumunda yetkinliklerinde kendini geliştirmek isteyen koçlar için. Program sonunda sertifika verilecektir.

Ücretsiz ön görüşme ile ihtiyacınızı tam olarak analiz edebilir, hem programın size hem de sizin programa uygunluğunuzu rahatça anlayabilirsiniz.

6 haftalık programı tamamladıktan sonra programdan memnun kalmazsanız paranızın tamamı (%100 ü) 2 iş günü içinde iade edilir

Programda herhangi bir görüşmeden sonra hangi taraf bırakma kararı alırsa alsın, o zamana kadar yapılan görüşmelerin ücreti alınır, kalan kısmı 2 iş günü içinde iade edilir.

en_GB