Müşterini Tanı İşini Büyüt

Eğer siz de;

  • İlk tanıştığım kişilere işimi düzgün ifade edemiyorum,
  • Satış yeteneğimi geliştirmenin işimi büyüteceğine inanıyorum,
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak istiyorum,
  • Potansiyel müşterileri kısa yoldan tanıyıp, işimi müşteriye özel anlatmak istiyorum,

diyorsanız; bu program size göre olabilir.

Kendi işini sonradan kurmuş girişimci bir kadın olarak, mesleğimin başındayken bu programdaki bilgileri ve yöntemleri bilsem de önemini fark edemediğim için; uzun, sancılı bir deneme–yanılma yolundan geçtim. Onlarca kitap okuyarak çözüm bulmaya çalıştım. Zaman ve enerjimi gereksiz harcadım…

Daha sonra bir çalışma sırasında fark ettiğim ve uygulamaya başladığım bazı yöntemler, işime gerçekten ihtiyaç duyan, yüzlerce kadına ulaşmamı sağladı.

Bu önemli bilgileri ve yoldaki deneyimlerimi, işini büyütmek isteyen kadınlar için derli toplu bir çalışma haline getirdim.

Birçok girişimci, insanlarla rahat konuşabildiği için iletişiminin iyi olduğunu zanneder. Halbuki işimizi ne kadar iyi anlatırsak anlatalım, sonuç karşımızdaki insanın anladığı kadardır. Dolayısıyla onun anlayacağı dilden anlatmak önemli.

Siz İngilizce konuşurken, iletişim kurduğunuz kişi Fransızca konuşuyorsa; İşinizi anlatmanız ne kadar mümkün? Belki işaret dili ve çizimlerle bir yere kadar olabilir, ama işinizin değerini ortaya çıkarmak için ne kadar yeterli?

Hepimizin geçmiş deneyimlerimizle oluşturduğumuz, kendimize özel iletişim dilimiz var. İşte her insanın kendine özel bu dilini çözmek, “İşimizi, kişiye özel sunmak.” demek. Çünkü sunulan işin, kendi dünyasındaki karşılığını bulan bir müşteri, satın alma kararını daha kolay ve çabuk verebilir.

Peki bahsi geçen bu programda neler var?

3 saatlik çalışma sonunda; özenle toplanmış bilgiler edinilirken, aynı zamanda uygulama ile öğrendiklerinizi hemen pekiştirebileceksiniz. 1 hafta sonra kontrol görüşmesi ile pratik yaparak kendinizi yolda tutacak ve böylelikle öğrenilenleri kalıcı hale getirebileceksiniz.

Önünüzde 3 seçenek var;

Ya müşteri ilişkilerini şansa bırakırsınız

Ya kendi kendinize vakit ve enerji harcayarak, terminoloji ve akademik yazılarla, uzun soluklu deneme-yanılma yolundan geçersiniz,

Veya 3 saat içinde, hap gibi bilgileri ve denenmiş tecrübeleri öğrenip, hemen uygulamaya başlarsınız. Karar sizin.

Programın bir de BONUS’u var ki; öğrendiğiniz bu bilgi ve uygulamaları, hayat boyu her türlü ilişkinizde rahatlıkla kullanabilir, böylece anlayan ve anlaşılan olmanın huzur ve mutluluğunu elde edebilirsiniz.

Başarı Hikayeleri
Programa katılanların başarı hikayelerini dinlemek ister misiniz?

“Müşterini Tanı İşini Büyüt” Programı ile Esra Doyuk ve ekibiyle toplamda bir hafta olacak şekilde (devamını oku)

Ülkü Koşdaş

Ülkü Koşdaş

Dijital Pazarlama Uzmanı

“Müşterini Tanı, işini Büyüt” çok kıymetli bir program. Programın beni hem iş  (devamını oku)

Canan Penez Sertdere

Canan Penez Sertdere

Catering Firma Sahibi

“ Müşterini Tanı İşini Büyüt “ programına katılarak müşterilerimi daha yakından tanıyıp analiz (devamını oku)

Burcu Emirler

Burcu Emirler

Atalier Burcu Emirler

Sıkça Sorulan Sorular

4 saatlik online program, ardından bir hafta boyunce e-mailler ile öğrenilen konulara dair günlük egzersizler, 1 hafta sonra aynı gün ve saatte 1 saatlik uygulama ile soruların cevaplandığı, farklı egzersizlerin yapıldığı kontrol çalışması.

Halihazırda yapılan veya yapılmak istenen bir işin olması.

Ücretsiz ön görüşme ile ihtiyacınızı tam olarak analiz edebilir, hem programın size hem de sizin programa uygunluğunuzu rahatça anlayabilirsiniz.

Program tamamlandıktan sonra memnun kalmazsanız paranızın tamamı (%100 ü) 2 iş günü içinde iade edilir.

en_GB