İş Olarak Koçluktan Kazanmak

Eğer Siz de KOÇ sanız ve

  • Koçluğu meslek olarak yaparken aynı zamanda iş olarak nasıl geliştirebilirim?
  • Koçluk eğitimimi tamamladım ama koçluk işini kurmayı bilmiyorum
  • Koçluğuma inanıyorum ama yeterince müşteri bulamıyorum
  • Birçok potansiyel müşteri ile görüşüyorum ama gerçek müşteriye dönüştüremiyorum diyorsanız, bu program size göre olabilir.
Koçluğu meslek olarak yaparken aynı zamanda iş olarak nasıl geliştirebilirim?
Koçluk eğitimimi tamamladım ama koçluk işini kurmayı bilmiyorum
Koçluğuma inanıyorum ama yeterince müşteri bulamıyorum
Birçok potansiyel müşteri ile görüşüyorum ama gerçek müşteriye dönüştüremiyorum diyorsanız, bu program size göre olabilir.

 

Koçluk ile tanışmadan önce kendi işimi kurarak hiç para kazanmamıştım. Gerekli eğitimleri tamamladıktan sonra koçluk yaparak hemen para kazanmaya başlayacağımı zannediyordum. Belli bir süre sonra bu beklentimin gerçekçi olmadığını, eksik bilgilerim olduğunu anladım. Çünkü bir hobimin değil severek ve kazanarak yaptığım bir işimin olmasının beni tatmin edeceğini fark etmiştim. Satış ve pazarlama alanlarında eğitimlere katılmaya ve daha fazla kitap okumaya başladım. Dikkatimi çeken ise koçluğun nasıl yapılacağına dair kaliteli eğitimler verilirken, iş kurmanın nasıl olacağına dair herhangi bir çalışmanın bulunmamasıydı. Dolayısıyla uzun bir süreçten deneme- yanılma yoluyla geçerek iş kurma ve sürdürülebilir kılma yöntemlerini öğrendim. Fakat bunlara hem çok zaman hem de çok para harcadım. Mesleğe başladığım yıllarda bu konulara mentörlük yapan kimse de yoktu.

Ben de yıllar içinde edindiğim bilgileri, yenilenen dünya ile daha gerçekçi ve uygulanabilir modeller olarak tasarladım. Ve şimdi bunları koçluk mesleğinde iş anlamında kazanmak isteyen koçlar için bir program haline getirdim.

Bu programla

Satış, pazarlama ve para konularına karşı inançlarınızı fark ederek neden kazanamadığınızı anlayacak ve gerekli zihin yapısını oluşturacaksınız. Zorla satan ve pazarlama yapan kişilerden farklı olarak tam istediğiniz gibi ve müşteri memnuniyeti ile kazanmayı öğreneceksiniz. Hizmetinizi sunarken neleri bilmediğinizi, neleri bilmenizin sizi destekleyeceğini net olarak göreceksiniz.

Koçlukta çok iyi olabilirsiniz ama koçluğunuzu doğru sunamıyorsanız bir köşede keşfedilmeyi bekleyen hazine olarak kalacağınız aşikâr, öyle olmasa bu sayfayı buraya kadar okuyor olmazdınız. Eğer Sizde dünyada bu mesleğini icra eden birçok koç gibi hem sevdiğiniz işi yapmak hem de para kazanmak istiyorsanız bu programa katılmayı seçebilirsiniz.

12 haftalık bu program, 60 dakikalık çalışmalar şeklinde online veya yüz yüze yapılıyor.

Siz de sevdiğiniz işi yapmak ve para kazanmak istiyorsanız bu programa katılmayı seçebilirsiniz.

Başarı Hikayeleri
Programa katılanların başarı hikayelerini dinlemek ister misiniz?

İş olarak Koçluktan Kazanmak eğitimi benim için dönüm noktasıydı.  (devamını oku)

Meltem Deniz

Meltem Deniz

Başlangıç Koçu

Sayın Esra Doyuk Hanım’dan aldığım ‘İş Olarak Koçluktan Kazanmak’ (devamını oku)

Hatice Özcan

Hatice Özcan

Kariyer Koçu

Koçluk mesleğini iyi yapabildiğine inananların bu mesleğe hak (devamını oku)

Sibel Güven

Sibel Güven

Profesyonel Koç

Sıkça Sorulan Sorular

Görüşmeler 12 hafta, haftada 1 saat , mümkünse aynı gün aynı saat olacak şekilde düzenlenir.

Koçluk eğitimlerini tamamlamış Koçluk mesleğine başlamak, koçluk işinde satış ve pazarlamayı öğrenmek isteyenler veya Koçluğu meslek olarak yapan fakat istediği geliri elde edemeyenler için.

Ücretsiz ön görüşme ile ihtiyacınızı tam olarak analiz edebilir, hem programın size hem de sizin programa uygunluğunuzu rahatça anlayabilirsiniz.

12 haftalık programı tamamladıktan sonra programdan memnun kalmazsanız paranızın tamamı (%100 ü) 2 iş günü içinde iade edilir

Programda herhangi bir görüşmeden sonra hangi taraf bırakma kararı alırsa alsın, o zamana kadar yapılan görüşmelerin ücreti alınır, kalan kısmı 2 iş günü içinde iade edilir.

en_GB